Тел. (067) 55-12-888 | (098) 08-27-774| helioswater@ukr.net

Наша вода

Вода “Геліос” проходить багатоступінчасту систему фільтрації установки зворотного осмосу.

Принцип зворотного осмосу почав застосовуватись у системах очищення води з другої половини минулого століття. Вода, що отримується зворотним осмосом, має унікальний ступінь очищення. За своїми властивостями вона близька до талої води древніх льодовиків, яка визнається найбільш екологічно чистою та корисною для людини.

Явище осмосу було відкрито щодо процесу обміну речовин у живих організмах. Саме феномен осмосу забезпечує надходження поживних речовин усередину живих клітин.

Явище зворотного осмосу спостерігається, коли на розчин з більшою концентрацією домішок впливає тиск, що перевищує осмотичний. У цьому випадку молекули води почнуть рухатися через напівпроникну мембрану у зворотному напрямку, з більш концентрованого розчину менш концентрований, тобто. у напрямку, зворотному проти зворотним осмосом. Звідси виник термін «зворотний осмос». За цим принципом і працюють усі мембрани зворотного осмосу.

У процесі зворотного осмосу вода і розчинені у ній речовини поділяються на молекулярному рівні, у своїй з одного боку мембрани накопичується практично ідеально чиста вода, проте забруднення залишаються з іншого боку. Таким чином, зворотний осмос забезпечує набагато більший ступінь очищення води, ніж більшість традиційних методів фільтрації, заснованих на фільтрації механічних частинок.

Пройшовши весь технологічний цикл, вода звільняється від усього чужого нашому організму. Вона не залишає накипу та сольового нальоту при випаровуванні. Це ідеальне рішення для тих, хто бажає використати для пиття та приготування їжі воду абсолютної чистоти. Напої та супи, приготовані на воді «Геліос», мають чудові смакові якості.

Використовуючи унікальні якості очищеної води «Геліос», на її основі була розроблена серія газованих безалкогольних напоїв. Тільки завдяки властивостям очищеної води, які покращують смакові якості напоїв, вони набувають такого неперевершеного смаку. Продукція виготовлена ​​з використанням лише натуральних компонентів, а саме: концентрованих соків найкращих світових виробників та натурального цукру. Для виробництва напоїв не використовуються цукрозамінники. Вдале поєднання компонентів, що входять до складу напоїв, надає їм неповторного смаку та аромату!

Корисна звичка – пити очищену воду «Геліос» – буде з вдячністю сприйнята Вашим організмом!

Історія фірми ТОВ "Геліос ЛТД"

У 1999 році фірма „Геліос ЛТД” вперше у Кривому Розі розпочала виробництво бутильованої води глибокого очищення, при використанні американського обладнання системи „Тотем”, яке здатне очищати воду методом зворотного осмосу до консистенції талої води. Розливають воду в 19-літрові сулії з екологічно чистого полікарбонату. Якість продукту та тари відповідає світовим та європейським стандартам, про що свідчать численні сертифікати якості міського, регіонального та українського рівня. Вже з перших місяців своєї появи на ринку чиста вода „Геліос” стала популярна серед мешканців Кривого Рогу, насамперед, серед людей, які ведуть здоровий спосіб життя.
На сьогоднішній день фірма „Геліос” – це сучасний завод із виробництва очищеної води та безалкогольних напоїв. Це мережа фірмових салонів „Чиста вода” та налагоджена служба доставки води у будь-який куточок регіону. Вода „Геліос” користується попитом не лише у Кривому Розі, а й за його межами: Одеса, Миколаївська та Дніпропетровська області.
Зараз завод „Геліос” виробляє 15 найменувань безалкогольних напоїв, це класична група – „Лимонад”, „Тархун”, „Дюшес” тощо, серія соковмісних напоїв: „Апельсин” „Лимон”, „Манго” та енергетичний напій „Гуарана”. Вся продукція виробляється на основі підготовленої, очищеної води, натуральних компонентів та натурального цукру.
За час існування фірма не отримала жодної рекламації. Вже кілька років „Геліос” бере участь у міських та регіональних конкурсах якості та незмінно займає призові місця.
У 2005 році фірма „Геліос” брала участь у всеукраїнському конкурсі-виставці „Кращий вітчизняний товаровиробник року”, де її продукція була визнана найкращим товаром в Україні.
У червні 2006 року фірма „Геліос” брала участь у всеукраїнському конкурсі-виставці „100 найкращих товарів України”, де отримала почесне звання фіналіста.

ТОВ «Геліос ЛТД» невтомно працює, удосконалюється та сміливо йде в ногу з часом!

  • Сухий залишок, не більше 500
  • Сульфати, не більше 250
  • Хлориди, не більше 280
  • Загальна жорсткість, моль/дм3, не більше 7,0

“Гуарана” – вуглеводний енергетичний напій на основі очищеної води “Геліос”.

Стимулююча дія напою забезпечується високим вмістом кофеїну (швидка дія на організм) та екстракту гуарани (уповільнена дія). “Гуарана” – ефективний засіб для підвищення працездатності, подолання фізичної та розумової втоми.

Усього не вистачає сучасному людству? Звичайно ж, енергії!
День у день нас лякають виснаженням енергетичних ресурсів Землі. Але кожна людина – це також маленька планета, мікрокосм, як казали давні. Як нам поповнити свої особисті запаси енергії?

Гуарана (названа так на ім’я американського туземського племені Guaranis), рослина Paullinia Cupana або P.sorbilis сімейства Сапіндових (Sapindaceae), що в дикому вигляді росте в басейні Амазонки : на півночі і заході Бразилії і у Венесуелі, є дерев’яною або майже вертикальне положення, якщо росте на відкритій місцевості. Її темні гілки обрамлені листям овальної форми із зубчиками по краях і квітками на коротких живцях, зібраними в суцвіття.

На початку XIX століття, 1816-го року, гуарана потрапила до Європи: спочатку до Франції, потім до Німеччини. Однак у Європі гуарана не прижилася через свою дорожнечу. Але в Бразилії цей напій з кожним роком ставав все популярнішим, його навіть вважають панацеєю від багатьох недуг. У 1905-му році бразильський лікар Луїс Перейра Баррету віддав хвалу тому, хто вперше виготовив цей напій і помітив його корисні властивості, тим самим принісши величезну користь людям.

Багато прихильників напою з гуарани відзначають його лікувальні властивості, стверджуючи, що це не просто тонізуючий напій, а й заспокійливий засіб, який підтримує роботу серця, а також ефективні ліки проти артеросклерозу. Вважається, що гуарана допомагає і при лікуванні дизентерії, мігрені та невралгії.

 

На відміну від Бразилії, де гуарана є традиційним прохолодним напоєм, для нас цей продукт поки що справжня екзотика.

Вода – найважливіша складова довкілля нашого проживання. Після повітря, вода є другою за значенням компонент, необхідний для людського життя. Наскільки важлива вода свідчить те що, що її у різних органах становить 70 – 90%.

З віком кількість води в організмі змінюється. Тримісячний плід містить 90% води, новонароджений 80%, доросла людина – 70%. Вода присутня у всіх тканинах нашого організму, хоча розподілена нерівномірно:

Мозок містить: 75%;
Серце: 85%;
Печінка: 86%;
Нирки: 83%;
М’язи: 75%;
Кров: 83%.
“Не можна сказати, що вода необхідна нам для життя: вона і є життя” – так сказав Сент-Екзюпері ще в 20-і роки минулого століття, коли проблема “якості” води практично не цікавила освічену Людство – є чим вгамувати спрагу, ну і Гаразд. Часи змінюються і на рубежі третього тисячоліття, споживачам, які бажають жити довго, щасливо і (по можливості) без хвороб, не варто без розбору сьорбати воду з-під крана на кухні і хапати з прилавка в магазині першу пляшку, що потрапила під руку, з «питною» водою – наслідки можуть бути непередбачувані.

За західними мірками водопровідна вода – це технічна вода, яку іноземцям, які приїжджають в Україну, їх обізнані співвітчизники не рекомендують використовувати не тільки для пиття, але навіть для чищення зубів і прийняття гарячих ванн або душу. Справа в тому, що на очисних станціях вода дезінфікується за допомогою хлору, який шкідливий для людини. При з’єднанні хлору з органічними речовинами, що містяться у воді, утворюється ціла гамма шкідливих канцерогенних сполук, зокрема небезпечні отрути – діоксиди. Потрапляючи в шлунок, розчинений у воді хлор знищує, поряд з патогенною та здоровою мікрофлорою, що призводить до дизбактеріозу, тому пити сиру воду з-під крана не рекомендується.

Технології водоочищення, що застосовуються, не можуть повністю впоратися з деякими промисловими забруднювачами, що проникають у водопровідну воду з поверхневих водних джерел, у тому числі фенолами і солями важких металів. Зношеність металевих труб, якими вода надходить у будинок, додає їй так зване «вторинне» забруднення у вигляді іржі та інших домішок, що ще більше погіршує якість води. Водопровідна вода з солями важких металів, що містяться в ній, та іншими шкідливими компонентами, яку ми щодня п’ємо, бере участь у всіх біохімічних процесах організму, причому негативні наслідки вживання такої води можуть проявитися не відразу, а іноді тільки через кілька років – у міру накопичення шкідливих хімічних елементів. у внутрішні органи людини. Наприклад, іржава вода призводить до захворювань нирок, печінки та шлунково-кишкового тракту.

Багато хто заспокоює себе, думаючи, що достатньо прокип’ятити воду, щоб зробити її безпечною для організму. Однак, це не зовсім так. Кип’ятіння води вбиває хвороботворні мікроби, але не вирішує всієї проблеми очищення води, а в якомусь сенсі навіть посилює цю проблему. При кип’ятінні води сполуки хлору утворюють канцерогенні речовини, і що довше кипить вода, то вона небезпечніша. Крім того, потрібно врахувати, що неорганічні сполуки, що містяться у воді, в процесі кип’ятіння не розкладаються, відбувається концентрація солей важких металів і нітратів, що може викликати гіпертонію, погіршення зору та інші хвороби.

Іноземці не дарма застерігають своїх співвітчизників від ванн, наповнених хлорованою водопровідною водою. Доведено, що з парами гарячої води через розширені пори шкірні сполуки хлору легко проникають в організм людини і це може стати причиною серйозних алергічних і онкологічних захворювань.

Як правило, міські жителі погано поінформовані про шкідливі для здоров’я властивості водопровідної води, очищеної за допомогою хлору, багато хто воліє просто не думати про це.

Висновок: Без жодного перебільшення можна сказати, що високоякісна вода, що відповідає санітарно-гігієнічним та епідеміологічним вимогам, є однією з неодмінних умов збереження здоров’я людей. Але щоб вона приносила користь, її необхідно очистити від усіляких шкідливих домішок та доставити чистій людині.

Наше Предприятие имеет аккредитованную лабораторию, в которой работает штат профессиональных специалистов в области контроля выпускаемой продукции.

Лаборатория занимается входным контролем, что исключает попадание на Предприятие не доброкачественного сырья и материалов. Производственная лаборатория оснащена высококачественным оборудованием. Это позволяет контролировать производство на всех этапах и способствует выпуску доброкачественной продукции. А также исключает выпуск брака.

Наші нагороди